Labākie no labākajiem vienā Rīgas kvartālā

Mēs padarām pasauli izsmalcinātāku. Vienā no centrālām Rīgas ielām “plecu pie pleca” atrodas trīs butiki, kurus pārvalda kompānija “Mobius”: Chopard, Montblanc un Bang&Olufsen. Katrs no tiem ir unikāls, bet tos apvieno ekspertu augstākais līmenis un viņu spēja apmierināt pat visprasīgāko apmeklētāju visizsmalcinātākos pieprasījumus. Nāciet un pārliecinieties par to paši.

Atklājiet Chopard Šveices pulksteņu un rotu pasauli. Laipni aicināti žilbinošas greznības, briljantiem un dārgakmeņiem rotātu juvelierizstrādājumu, sieviešu un vīriešu pulksteņu, dāvanu un elegantu aksesuāru pasaulē! Unikāls, smalks dizaineru darbs, ekskluzīvas idejas un risinājumi ir tas, pateicoties kam Chopard ir atpazīstamāko luksusa zīmolu pirmajā desmitniekā un jau vairāk nekā 150 gadus ieņem cienīgu vietu pasaules līderu sarakstā.

Mūsdienās Montblanc ir visā pasaulē zināma marka. Pēc 100 gadiem zīmols nosauc sevi par līderi  rakstīšanas mākslas pasaulē. Dzirdot vārdu Montblanc, pirmā asociācija ir dārgas spalvu pildspalvas un tikai pēc tam – kalnu virsotnes. Tradīcijas, ekskluzivitāte, elegance un izturība – tie ir četri Montblanc filozofijas pamatprincipi. Katra Montblanc izstrādājuma dizains ir laika gaitā iesvētīts un burvīgi atbilst Eiropas kvalitātes augstākajiem standartiem.