Oficiālais salonveikals Chopard Rigā

Oficiālais salonveikals Montblanc Rigā

Chopard

Atklājiet Chopard Šveices pulksteņu un rotu pasauli. Laipni aicināti žilbinošas greznības, briljantiem un dārgakmeņiem rotātu juvelierizstrādājumu, sieviešu un vīriešu pulksteņu, dāvanu un elegantu aksesuāru pasaulē! Unikāls, smalks dizaineru darbs, ekskluzīvas idejas un risinājumi ir tas, pateicoties kam Chopard ir atpazīstamāko luksusa zīmolu pirmajā desmitniekā un jau vairāk nekā 150 gadus ieņem cienīgu vietu pasaules līderu sarakstā.

Vairāk par Chopard
Montblanc

Mūsdienās Montblanc ir visā pasaulē zināma marka. Pēc 100 gadiem zīmols nosauc sevi par līderi  rakstīšanas mākslas pasaulē. Dzirdot vārdu Montblanc, pirmā asociācija ir dārgas spalvu pildspalvas un tikai pēc tam – kalnu virsotnes. Tradīcijas, ekskluzivitāte, elegance un izturība – tie ir četri Montblanc filozofijas pamatprincipi. Katra Montblanc izstrādājuma dizains ir laika gaitā iesvētīts un burvīgi atbilst Eiropas kvalitātes augstākajiem standartiem.

Vairāk par Montblanc

Kolekcijas preces

Mobius ir oficiālais Chopard, Montblanc un Bang & Olufsen pārstāvis

Mobius ir oficiālais Chopard, Montblanc un Bang & Olufsen pārstāvis

Jau vairāk par 10 gadiem mēs ekskluzīvi pārstāvam tādus pasaules zīmolus kā Chopard,  Montblanc un Bang & Olufsen mūsu reģionā, tādā veidā padarot apkārtējo pasauli izsmalcinātāku. 

Mēs esam izsmalcināto juvelierizstrādājumu un aksesuāru pazinēji, kā arī eksperti pulksteņu un ekstraordināro telefonu jomā. Ja jums ir nepieciešams pavadonis burvīgajā greznuma pasaulē, nāciet uz mūsu butikiem, kuri atrodas pašā Rīgas sirdī, Elizabetes ielā, 69. Šeit jūs varat pasūtīt un nopirkt katra zīmola preces, pat tos, kuras tika izlaistas ierobežotā un ļoti ierobežota daudzumā. Mēs palīdzēsim jums padarīt izvēlēto mantu vēl personīgāku un unikālāku, to iegravējot

Augšā